Aukce 49
> Položka 55
Černý Karel 1910–1960
Bez názvu, 1945
litografie, papír, 209/300, sign. PD tužkou K Černý 45
aukce 49
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 392
Kaplický Josef 1889–1962
Sedící dívka, 40. léta 20. století
56
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Panuška Jaroslav 1872–1958
Měsíc
57
20 000 Kč / 784 €
vyvolávací cena:
Reynek Bohuslav 1892–1971
Zvěstování, 1920
58
36 000 Kč / 1 411 €
vyvolávací cena:
Dóza – 2 ks
59
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Kovařík Hubert, fa
60
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Koš
61
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena: