Aukce 49
> Položka 274
Dámské hodinky
tištěná zn. Clemence Made in Swiss, puncováno, Švýcarsko, 2. třetina 20. stol., zlato, sklo, puncováno, ryzost 750/1000, hmotnost brutto 62,01 g
274
aukce 49
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 1 254
Souprava náhrdelníku a náramku – 2 ks
275
36 000 Kč / 1 411 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Nápojová souprava – 20 ks
276
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
Dózička
277
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
Dáma s psaníčkem
278
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Lampa Brusel
279
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Bratři Podbirové
Shaker s odlivkami – 5 ks
280
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: