Dóza na šňupací tabák
nečitelná mistr. zn. a punc, Rakousko-Uhersko, Praha, kolem pol. 19. stol., 13ti lotové stříbro, hmotnost 81,50 g, tepaný a gravírovaný ornamentální dekor, rozměry 2 x 9 x 5 cm, min. rest. obecným kovem
82
aukce 9
vyvolávací cena
2 800 Kč
€ 96