Dóza na šňupací tabák s modrým emailem
vtlač. SES, 13ti lotový punc, Rakousko-Uhersko, 1833, stříbro, hmotnost 74,16 g, profilované víčko na stěžejce, rytý ornamentální dekor, rozměry 7 x 4 cm, částečně poškozeno
83
aukce 9
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 342