Neznámý autor
Portrét muže, 1. pol. 19. stol.
olej, plátno,
30 x 37 cm,
rám,
Komorní podobizna ovlivněná portrétní malbou nejvýznamnějšího představitele empírového portrétu první poloviny 19. století Antonína Machka.
2
aukce 14
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 729