Neznámý autor
Vesnický výjev, Nizozemí, 17. století?
olej, měděná destička,
9 x 17,5 cm,
rám,
Pozdější zásahy a retuše v partích oblohy. Drobná žánrová scéna drobnopisného malířského charakteru věrná tradici a koloritu nizozemské malby 17. stol., v níž patřily typické každodenní motivy z vesnického života k nejolíbenějším.
3
aukce 14
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 822
dosažená cena
50 000 Kč