Aukce 15
> Položka 107
Jarcovják Vladimír
Objekt
1970 komb. technika, sololit 53,5 x 52 cm autorský rám sign. LD Vl. Jarcovják 1970 Provenience: Pozůstalost Vladimíra Jarcovjáka.
107
aukce 15
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 581
dosažená cena
16 000 Kč
Kybal Antonín
108
15
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
Jarcovják Vladimír
Sonda (Varianta I.)
109
15
25 000 Kč / 907 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Jarcovják Vladimír
Motocyklista
110
15
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
Gross František
Hlava
111
15
34 000 Kč / 1 234 €
vyvolávací cena:
112
15
12 000 Kč / 435 €
vyvolávací cena:
John Jiří
Kameny na pobřeží
113
15
140 000 Kč / 5 081 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena: