Vycházková hůl
mistrov zn. HS, punc lví hlava pro menší zboží,
Rakousko-Uhersko, do r. 1936, stříbro, ryzost 750/1000, hmotnost brutto 130,00 g, lakované, tmavě mořené dřevo, stříbrná rukojeť v podobě psí hlavy, délka 85 cm,
lehce poškozeno
176
aukce 15
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 218
dosažená cena
6 000 Kč