Krabička na léky
nečitelné puncy, pravděpodobně Německo, kolem r. 1810, stříbro, ryzost 750/1000, hmotnost 91,30 g, obdélná dózička s víkem, čtyři nožky s plastickým dekorem listů, úchyt na víku ve tvaru snítky s bobulemi, uvnitř čtyři pevné přihrádky, zlaceno, délka 6,5 cm, lehce poškozeno
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
177
aukce 15
vyvolávací cena
5 500 Kč
€ 200
dosažená cena
6 000 Kč